fbpx
preloader
Scroll to top
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
Терасна маркіза Терасна маркіза для кафе Терасна маркіза на вулиці

Терасна маркіза

Терасні маркізи – ефективний захист від негоди в будь-яку пору року

Погана погода здатна зіпсувати настрій будь-кому: доводиться скасовувати заплановане барбекю чи кавування на свіжому повітрі. Та терасні маркізи точно врятують Ваші плани. Ефективна, практична та дуже зручна конструкція – оптимальний варіант для відкритого майданчику ресторану, заміської тераси чи домашньої веранди.

Переваги терасної маркізи:

  • Захист від будь-якої погоди – легкого дощу, вітру, спеки чи навіть снігу;
  • Стійкість до зовнішніх факторів – терасні маркізи не псуються під впливом ультрафіолету, не промокають та не рвуться від вітру;
  • Ефективність у будь-якому пору року – конструкцію не потрібно демонтувати на зиму, адже в холодні місяці вона допоможе з теплоізоляцією;
  • Можливість транспортування – маркізи для тераси є збірно-розбірними, тому Ви зможете легко перевезти конструкцію на інше місце за необхідністю.

Терасні маркізи стануть чудовою рекламою для Вашого закладу: на поверхню матеріалу наносять принти, логотипи чи рекламні слогани. Якщо ж Ви обираєте сонцезахисну конструкцію для дому, то можете підібрати колір, який підкреслить екстер’єр фасаду та стане його родзинкою.

Головні особливості маркіз для тераси

Щодо конструкції, терасні маркізи – це збірно-розбірна система, яка складається з каркасу та накриття. Каркас маркізи виготовляється з міцного металу, накриття – з ПВХ матеріалу або маркізної тканини. За бажанням, маркізи для тераси можна комплектувати боковими трикутниками, вертикальними маркізами або повністю прозорими шторами ПВХ, які дозволяють насолоджуватися краєвидом. Додатково встановлюється модульна підлога.

Технічні характеристики терасної маркізи
Ширина До 8 м
Винос До 7 м
Призначення Захист від сонця і легкого дощу
Комплектуючі Угорщина, Україна
Накриття Австрія, Франція. ПВХ Іспанія, Бельгія
Опції Друк на тканині
Монтаж маркізи У дверний проріз, у віконний отвір, підлоговий (на стовпах), на отвір (віконний, дверний), настінний, на крокви, стельовий
Можливість регулювання кута нахилу конструкції Ні
Термін виготовлення Від 15 робочих днів

ПВХ тканина

ПВХ ТКАНИНА

Маркізна тканина sattler

МАРКІЗНА ТКИНИНА

Волани

ВОЛАНИ

Автоматика smarthome

АВТОМАТИКА

Монтаж терасної маркізи відбувається до стіни будівлі. Система має додаткові нижні опори. Накриття фіксується до каркасу за допомогою еспандера (натяжного шнурка) або за допомогою металевих направляючих, по яких воно може вільно рухатися. Рухома фіксація дозволяє керувати маркізами вручну або автоматично (за допомогою дистанційного пульта). Автоматичний привід для терасних маркіз виготовляється угорською компанією SmartHome. На нього діє гарантія 1 рік.

YouTube video

Виготовлення та монтаж терасної маркізи

Зверніть увагу: важлива особливість маркізи для тераси полягає в тому, що тканину-накриття можна міняти залежно від сезону. До прикладу, використовувати літом маркізну тканину, а зимою – тентову, для кращого захисту. Окрім того, терасні маркізи можуть стикуватися між собою, що дозволяє гармонійно поєднати декілька конструкцій.

Терасні маркізи ціна. Вартість залежить від їх розміру, способу управління та способу монтажу конструкції. Наші менеджери-консультанти можуть розрахувати для Вас вартість попередньо: просто назвіть бажані параметри сонцезахисної системи.

Купити маркізи для тераси в Києві, Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську

Компанія «Маркіза Захід» – це сімейне підприємство з 15-річним досвідом в галузі виробництва сонцезахисних систем. Ми виготовляємо терасні маркізи з європейських матеріалів: маркізних тканин Sattler (Австрія), Dickson (Франція) та ПВХ-тканин італійських та бельгійських брендів. Гарантія на всі матеріали складає 3-5 років (за умови щорічної хімчистки). Електроприводи постачає угорська компанія SmartHome.

Наші переваги:

  • Індивідуальне виготовлення маркізи для тераси за Вашими замірами;
  • Додаткові опції для сонцезахисних систем: встановлення автоматики, нанесення логотипів;
  • Можливість вибору кольору конструкції;
  • Швидка доставка в будь-який регіон України;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування для всіх клієнтів;
  • Термін виготовлення терасних маркіз – від 15 робочих днів.

Звертайтесь в компанію «Маркіза Захід»: зробимо Вашу терасу більш затишною разом!