fbpx
preloader
Scroll to top
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

Про нас

ТОВ "МАРКІЗА ЗАХІД"

Ми – найбільша компанія в Західній Україні, яка займається виробництвом сонцезахисних систем маркіз, виробів з ПВХ тканин, жалюзі, каркасно-тентового накриття. Також здійснюємо монтажно-демонтажні роботи виготовленої нами продукції. Виготовляємо і встановлюємо сонцезахисні системи маркіз, автомаркізи, тераси під ключ.

Історія нашої діяльності розпочалася в 2005 році із невеликого колективу з монтажу сонцезахисних систем – маркіз. Тоді компанія була заснована як ПП «Магас». Вже починаючи з 2008 року ПП «Магас» було досягнено домовленостей про співпрацю з такими світовими виробниками маркізної тканини та комплектуючих до маркіз, як австрійська фірма Sattler, угорська фірма Umbroll, польська фірма Selt, італійська фірма Fitesol, французька фірма Somfy.

В цей час було встановлено лінії для пошиття маркізної тканини та фарбування металевих конструкцій. Завдяки успішній співпраці з європейськими компаніями, ПП «Магас» досягли високої якості виробництва терасних, ліктьових (горизонтальних), балконних, коробових, вертикальних і двосторонніх маркіз та стрімко почали завойовувати ринок Західної України. Вже з 2010 року ПП «Магас» було перейменовано в ТОВ «Маркіза Захід». Крім того, компанія розпочала співпрацю з світовими виробниками тентових тканин та прозорих ПВХ. Вже в 2011 році було встановлено лінії для спайки тентів та започатковано виробництво прозорих вертикальних штор для альтанок, терас кафе, барів, ресторанів та літніх площадок (тимчасових споруд). Також було запроваджено виробництво літніх майданчиків та індивідуальних замовлень з металу.

0

Років з вами

0

Виконаних проєктів

0

Задоволених клієнтів

0

Видів тканин

Напишіть нам і ми зв'яжемося вами

Для нас надзвичайно цінні Ваші відгуки