fbpx
preloader
Scroll to top
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
МаркізаЗахід

Рефлексолі

Що таке рефлексолі: особливості та переваги конструкції

Рефлексолі – сучасна та надійна сонцезахисна система. По конструкції, вони мають безліч спільного з інтер’єрними рулонними шторами: складаються з тканинного полотна та валу, на який це полотно намотується. Рефлексолі захищають від сонця, снігу, дощу. Система допомагає підтримувати оптимальну температуру в приміщенні, а також ефективно розсіює сонячне проміння.

Переваги рефлексол

Економія на кондиціонері

Економія на кондиціонері

Система відбиває до 90% сонячного світла, допомагаючи підтримувати температуру без кондиціонера. Взимку, рефлексолі знижують віддачу тепла з приміщення.

Система працює цілий рік

Система працює цілий рік

Стійка до бруду, дощу, снігу.... легко чистити і не потрібно демонтувати на зиму. Вона не псується від дощу, снігу, яскравого сонця і сильного вітру (до 40 км/год).

Додаткова рекламна площа

Додаткова рекламна площа

Завдяки можливості друку на полотні є додатковою рекламною площею. Емблема компанії або акційна пропозиції, вирішувати тільки Вам.

Можлива установка автоматики

Можлива установка автоматики

Є можливість установити автоматику з пультом і/або сонце-вітрової системою. Дозволять повністю автоматизувати рефлексолю і в залежності від погодних умов вона сама закриється або відкриється в потрібний час.

Установка такої системи раціональна як з естетичної, так і з практичної точки зору:

 • Стійкість до вітру, вологи;
 • Здатність віддзеркалювати УФ-промені;
 • Міцність, надійність, довгий період експлуатації;
 • Універсальність;
 • Можливість ручного та автоматичного управління.

Сучасні рефлексолі виготовляються з європейських тканин виробництва Sattler, Dickson. Профільні системи для рефлексол теж замовляються в Європі, зокрема в Італії та Угорщині. Окрім звичайних тканин, для рефлексол використовуються матеріли, які створюють ефект дзеркальних вікон: «ти бачиш світ, світ не бачить тебе».

Основні види рефлексол: система ZIP та система LATERAL

Щоб обрати «правильні» рефлексолі для свого дому чи закладу, важливо орієнтуватися в їх типах. Найбільш популярними є дві системи: ZIP та LATERAL.

Технічні характеристики рефлексол
Система ZIP Система LATERAL
Максимальна ширина 300 см 400 см
Максимальна висота 300 см 320 см
Базовий колір Білий RAL 9016 Білий RAL 9016
Максимальне вітрове навантаження * 40 км / год * 50 км / год
Управління електропривід з пультом електропривід з пультом
Сфера застосування альтанки й садові альтанки;
відкриті тераси і веранди;
балкони і лоджії;
вікна, двері, скляні стелі та зимові сади

ПВХ тканина

ПВХ ТКАНИНА

Тканина SCREEN

SCREEN ТКАНИНА

Маркізна тканина sattler

МАРКІЗНА ТКИНИНА

Сонце-вітровий датчик

АВТОМАТИКА

Рефлексолі LATERAL – це ролетна система, яка виконує одразу декілька функцій. Вона захищає від сонця та дощу влітку, від снігу та холоду – взимку. Здатна підтримувати комфортну температуру в приміщенні, не створюючи парникового ефекту.

СистемаLATERALмонтується на фасадній частині:

 • Будинків;
 • Літніх майданчиків;
 • Альтанок;
 • Терас.

Такий тип рефлексол виготовляється з алюмінієвого профілю, маркізної тканини (найчастіше Sattler) та прозорої ПВХ-плівки (Італія або Японія). Використання вказаних матеріалів робить систему надійною, міцною, але не важкою. Рефлексолі LATERALвитримують вітрові навантаження до 50 км/год. Системою можна керувати за допомогою електроприводу.

Рефлексолі ZIP відрізняються тим, що тканинне полотно в системі фіксується за допомогою ZIP-замка.Короб в такій системі виконує декоративну функцію, а також захищає вал та полотно від забруднень. Як і система LATERAL, рефлексоліZIP є достатньо універсальними. Танайчастіше вони використовуються саме для альтанок й літніх майданчиків. Привід у таких рефлексол – зазвичай, ручний.

Переваги ZIP рефлексол:

 • Ефективність проти погодних факторів;
 • Проста установка;
 • Довговічність;
 • Компактність.

Обрати оптимальний тип системи можна з урахуванням особливостей приміщення, де мають бути встановлені рефлексолі.

Технічні особливості рефлексол

Сучасні рефлексолі – надзвичайно прості в монтажі. Вони можуть встановлюватися ззовні віконних та дверних прорізів будівель, терас чи альтанок. У деяких випадках, конструкція закріплюється на спеціальні металеві/алюмінієві рами, полотна дверей.

Спосіб та тонкощі установки рефлексол буде залежати також від типу приводу. Система може мати:

 • Ручне управління – за допомогою редуктора та клюки, які регулює положення конструкції. Бюджетний варіант;
 • Автоматичне управління – за допомогою дистанційного пульта, який дозволяє відкривати/закривати рефлексолі на відстані. Система з автоматикою коштує дещо дорожче, проте є більш зручною у використанні.

Пам’ятайте: Вам не доведеться встановлювати рефлексолі вдома чи закладі самостійно. Адже спеціалісти компанії «Маркіза Захід» з радістю виконають для Вас всі етапи монтажу. Знаємо усе про цю справу.

Купити рефлексолі в Києві, Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську

«Markizazahid» – сімейне підприємство з 14-річним досвідом. Ми співпрацюємо з найкращими європейськими постачальниками матеріалів: гарантуємо 100% якість нашої продукції. Купити рефлексолі в Києві, Львові та інших містах України можна з доставкою: це зручно та недорого.

Зверніть увагу: ціна рефлексолі буде залежати від її габаритів, матеріалів та способу управління. Але переплачувати не доведеться: ми цінуємо наших клієнтів, тому дбаємо про найкращу вартість.

Переваги співпраці з нами:

 • Якісні тканини Sattler, Dickson;
 • Строгий контроль якості на кожному етапі виробництва;
 • Професійне сервісне обслуговування систем по всій Україні;
 • Гарантія якості.

Потрібна консультація чи допомога у виборі? Просто зателефонуйте. Спеціалісти «Маркіза Захід» з радістю дадуть відповідь на будь-які Ваші питання: підберемо рефлексолі, допоможемо з розмірами, порахуємо вартість. Захистіть свою терасу чи літній майданчик від дощу та сонця разом із нами!