fbpx
preloader
Scroll to top
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
МаркізаЗахід

Маркізи

Маркізи – це Ваш помічник від сонця, легкого дощу, вітру та снігу

Однією з найбільш практичних, функціональних та стильних сонцезахисних систем є маркізи. Це – конструкція, яка складається з міцного алюмінієвого каркасу та накриття, яке й захищає від сонця, дощу чи снігу. Для виготовлення маркізи використовуються міцні, стійкі до зношування та дії будь-яких зовнішніх чинників тканини. Найефективніший варіант – матеріали для маркіз від австрійського бренду Sattler, створені з урахуванням всіх тонкощів експлуатації сонцезахисних систем.

Маркіза стане чудовим доповненням Вашого балкону, лоджії, тераси, веранди. Така сонцезахисна система підійде як для дому, так і для різноманітних закладів: до прикладу, кафе та ресторанів.

Основні переваги маркіз

Економія на кондиціонуванні влітку

Економія на кондиціонуванні влітку

Використання маркіз допомагає знизити температуру в приміщенні на 5-7 градусів. Саме тому, немає необхідності регулярно вмикати кондиціонер: приємна прохолода гарантована навіть тоді, коли за вікном спека.

Захист від ультрафіолету

Захист від ультрафіолету

Занадто яскраве сонце – це не лише висока температура, а й згубна дія на меблі. Купити маркізи варто хоча б тому, що вони захистять предмети інтер’єру від вигорання, допомагаючи зберегти їх яскравий колір.

Захист від легкого дощу, вітру та негоди

Захист від легкого дощу, вітру та негоди

Запланували барбекю на терасі, але несподівано пішов дощ? Маркізи допоможуть втілити Ваші задуми в реальність, захищаючи Вас від негоди.

Доповнюють екстер’єр закладу

Доповнюють екстер’єр закладу

Доповнять екстер’єр Вашого подвір’я чи закладу, адже випускаються в найрізноманітніших дизайнах та кольорах.


Окрім того, будь-який балкон, літній майданчик чи тераса виглядатимуть більш затишно та комфортно з маркізами. Усі ці переваги є надзвичайно актуальними для приватних будинків та закладів: сонцезахисні системи не будуть зайвими у будь-якому приміщенні.

Маркіза Захід – найкраще виробництво сонцезахисних систем для терас, літніх майданчиків та будинків

«Маркіза Захід» – компанія, яка знає усе про сонцезахисні системи для будинків та громадських закладів. Ми проектуємо, виготовляємо та пропонуємо нашим покупцям маркізи будь-яких видів, враховуючи специфіку та клімат кожного регіону. Завдяки цьому, негода чи спека не зіпсують відпочинок на терасі Вашого ресторану, або затишний сімейний вечір на відкритому балконі Вашого особняка.

Підприємство «Markizazahid» – сімейне, тому уся наша продукція виготовляється з любов’ю та турботою саме про Вас. Працюємо на ринку Львівщини, Івано-Франківщини та усієї України з 2005-го року. До 2010-го, клієнти та партнери знали нашу компанію під назвою ПП «Магас».

Основний вектор розвитку нашої компанії – це постійне вдосконалення стандартів виробництва. Працюємо з найкращими постачальниками тканин та комплектуючих для маркіз:

  • Satller (Австрія);
  • Dickson (Франція)
  • Umbrol (Угорщина);
  • Achilles (Японія);
  • Sioen (Бельгія) та багатьма іншими.

Маркізи на вікна, балкони та тераси нашого виробництва витримують суворі карпатські зими та спекотні літні дні, адже є по-справжньому якісними та надійними. А завдяки своєчасному, професійному сервісному обслуговуванню, яке здійснює «Маркіза Захід», сонцезахисна конструкція прослужить Вам надзвичайно довго.

Маркізи на вікна та двері, висувні маркізи : основні види та нюанси установки

Усе різноманіття маркіз можна розділити на декілька типів:


Додаткову зручність будь-якому типові маркіз забезпечить автоматика – електропривід з пультом управління. Потужність приводу підбирається з урахуванням типу маркіз. Найбільш сучасне рішення – це сонцевітрова автоматика, яка не споживає електроенергію. Дану автоматику можна вільно розмістити у будь-якому місці на фасаді будинку. Вона встановлюється для контролю закривання маркізи в негоду та відкривання в сонячну погоду. Наш постачальник автоматики для маркіз – це угорська компанія SmartHome. На усі автоматичні комплекти розповсюджується гарантія 1 рік.

Завдяки різноманіттю сонцезахисних систем, Ви можете обрати найкращий варіант для будь-якого приміщення. Дизайн, колір та принт маркіз може бути абсолютно будь-яким. Однотонне полотно чи емблема Вашого закладу на маркізах – вирішувати лише Вам.

Купити маркізи у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську

Усі маркізи компанії виготовляються на власному виробництві. Тому саме у нас Ви можете замовити сонцезахисні системи потрібного розміру, дизайну чи кольору. Ми контролюємо всі етапи виробництва: від моделювання до збору готової конструкції: відповідаємо за якість на 100%. Найкраща ціна маркіз у Львові, Франківську чи будь-якому іншому місті України гарантована.

Сімейне виробництво «Маркіза Захід» – захист за будь-якої погоди!