fbpx
preloader
Scroll to top
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
Коробова маркіза Коробова маркіза на двері Коробова маркіза для кафе

Коробова маркіза

Коробові маркізи – практично та зручно

Коробова макркіза (корзинні маркізи) – надзвичайно функціональна конструкція, яка встановлюється, в основному, над вхідними дверима та для затінення віконних прорізів. Таку сонцезахисну систему також називають купольною. Корзинні маркізи здатні захистити від сонця, невеликого дощу, вітру. Вони не потребують демонтажу на зиму, адже чудово переносять не лише високу, а й низьку температуру.

Коробові маркізи доцільно використовувати вдома та різноманітних закладах: кафе, ресторанах, кав’ярнях та барах. Вони служать ефектним доповненням екстер’єру, здатні «прорекламувати» Ваш заклад: на поверхню маркізи можна нанести логотип, принт, короткий рекламний слоган.

Коробові маркізи основні переваги:

  • Надійність та довговічність – сонцезахисна система виготовляється з європейських матеріалів, які адаптовані до умов зовнішнього середовища;
  • Стійкість до пошкоджень від вітру, дощу, граду чи інших факторів. А якщо будь-які дефекти тканини з’являться – їх надзвичайно легко виправити;
  • Зручність у використанні – конструкція потребує мінімум догляду, а також піддається хімчистці.

Колір та дизайн даних купольних маркіз можна підібрати з врахуванням особливостей фасаду. Нейтральна кольорова гама або яскравий акцент – вирішувати лише Вам.

Установка та технічні особливості

Сонцезахисна система такого типу монтується над вікном/дверима, або у віконний отвір. Останній тип монтажу – оптимальний варіант для старовинних будівель, навколо вікон яких є ліпнина чи інший декор. У інших випадках, спосіб установки теж підбирається з урахуванням особливостей фасаду та Ваших побажань.

Технічні характеристики коробової маркізи
Ширина До 4 м
Виліт До 2 м
Призначення Захист від сонця, вітру і дощу
Комплектація України, Польща
Тканина Австрія, Франція, Бельгія
Опції Друк на тканині
Монтаж маркізи У дверний проріз, у віконний отвір, підлоговий (на стовпах), на отвір (віконний, дверний), настінний, на крокви, під дахом, стельовий
Термін виготовлення Від 10 робочих днів

ПВХ тканина

ПВХ ТКАНИНА

Маркізна тканина sattler

МАРКІЗНА ТКИНИНА

Волани

ВОЛАНИ


Коробова маркіза може мати ширину до 4 метрів, виступ – до 2 метрів. Вартість розраховується з огляду на їх розміри:

  • Ширину (по стіні);
  • Глибину (висоту по стіні);
  • Виносу (відстань від стіни).

Зверніть увагу: корзинні маркізи – це стаціонарна конструкція, яка не складається. Та не зважаючи на це, їх експлуатація та догляд за ними є дуже зручними. Тканина, з якої виготовляються маркізи – стійка до забруднень, не «збирає» пилюку.

Купити коробові маркізи в Києві, Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську

Сімейне підприємство «Маркіза Захід» виготовляє коробові маркізи за індивідуальним замовленням. Ми використовуємо лише якісні матеріали: комплектуючі з Польщі та України, маркізні тканини з Австрії (Sattler), Франції (Dickson), ПВХ тканини Бельгії (Sioen). Маємо величезний досвід у цій справі – понад 14 років. Саме у нас Ви можете замовити якісні сонцезахисні системи для дому та будь-яких закладів: ресторанів, кав’ярень, кафе.

Коробова маркіза від «Маркіза Захід» – це:

  • Додатковий захист від сонця, дощу та снігу;
  • Рекламна площа, яку можна використовувати цілорічно та без додаткових витрат;
  • Ефектний декоративний елемент для Вашого фасаду.

Термін виготовлення коробових маркіз нашими спеціалістами складає від 10 робочих днів. Найкраща вартість сонцезахисної системи гарантована. Доставка корзинних маркіз можлива у будь-яке місто України: Київ, Харків, Львів, Тернопіль та інші. Будь-який наш клієнт може звернутися за післягарантійним обслуговуванням конструкції. Замінимо тканину, проведемо хімчистку, відремонтуємо комплектуючі, якщо буде така необхідність. Й пам’ятайте – наші менеджери завжди на зв’язку для того, щоб надати Вам безкоштовну професійну консультацію.

«Маркіза Захід» – захист за будь-якої погоди!