fbpx
preloader
Scroll to top
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
Балконна маркіза Балконна маркіза для кафе Балконна маркіза 1,2*1

Балконна маркіза

Де використовуються та для чого необхідні балконні маркізи

Про захист помешкання чи закладу від літньої спеки варто подбати заздалегідь. Не варто в цьому питанні сподіватися на кондиціонер: його регулярне використання – дороге та не завжди зручне. Найкраще рішення для підтримки приємної прохолоди – це балконні маркізи. Така конструкція встановлюється на відкриті та засклені балкони, лоджії, вікна різних розмірів. Завдяки балконним маркізам, Ви можете:

  • Захистити помешкання від надмірної спеки. Матеріал, з якого виготовляють конструкцію, ефективно розсіює сонячне проміння, допомагаючи підтримувати комфортну температуру;
  • Зекономити на кондиціонуванні – тепер не обов’язково тримати кондиціонер постійно ввімкненим, або навіть можна відмовитися від нього повністю;
  • Додати особливого стилю фасаду будівлі. Балконні маркізи – це «плюс» до оздоблення Вашого житла чи закладу, адже виготовляємо їх в різноманітних кольорах та з будь-якими принтами;
  • Додатково рекламувати Ваш заклад – на поверхню маркіз можна нанести логотип, рекламний салоган чи назву Вашого бренду.

Балконні маркізи – стійкі до зовнішніх факторів, не бояться легкого дощу, снігу та вітру. Первинний колір сонцезахисної системи зберігається на довгі роки, адже вона є стійкою до УФ-випромінювання.

Технічні особливості балконних маркіз

Конструктивно, балконні маркізи – це висувний фасад або віконний навіс з алюмінію, укомплектований падаючими «ліктями». В якості накриття використовується міцна та стійка до пошкоджень маркізна тканина. Конструкція – складна, та встановлюється для захисту від сонця та легкого дощу. Комплектація балконних маркіз падаючими «ліктями» дозволяє перетворювати систему у вертикальні маркізи.

Балконні маркізи мають регульований кут нахилу. Кут регулюється плавно та без зайвих зусиль. Ширина простору, який перекриває система, є завжди до 14 см меншою від габаритного розміру маркізи.

Технічні характеристики маркізи
Ширина До 3 м
Виліт До 1.75 м
Призначення Захист від сонця і легкого дощу
Комплектуючі Італія, Угорщина
Тканина Австрія, Франція
Опції Електропривід з пультом, друк на тканині
Монтаж маркізи Настінний, стельовий, у віконний отвір, у дверний проріз, на отвір (віконний, дверний), на крокви
Управління Ручне, автоматичне
Засіб керування Сонячно-вітровий датчик, дистанційний радіопульт
Можливість регулювання кута нахилу конструкції Так
Термін виготовлення Від 10 робочих днів

ПВХ тканина

ПВХ ТКАНИНА

Маркізна тканина sattler

МАРКІЗНА ТКИНИНА

Волани

ВОЛАНИ

Автоматика smarthome

АВТОМАТИКА

Сонце-вітровий датчик

СОНЦЕВІТРОВА АВТОМАТИКА


Установка електроприводу на балконні маркізи дозволяє регулювати систему за допомогою пульта: це дуже зручно. Виробник комплектів автоматики для маркіз – угорська компанія SmartHome. Гарантія на приводи складає 1 рік.

Купити балконні маркізи в Києві, Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську

Компанія «Маркіза Захід» – сімейне підприємство з 15-річним досвідом. Ми виготовляємо балконні маркізи, використовуючи тканини європейського виробництва: Sattler (Австрія) та Dickson (Франція), а також комплектуючі італійського та угорського виробництва. Гарантія на усі тканини – 3-5 років за умови щорічної хімчистки.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте безліч переваг:

  • Виготовлення маркіз для балкону за потрібними розмірами;
  • Можливість додаткових опцій для маркіз: встановлення автоматики, нанесення принта (малюнку, логотипу);
  • Максимально швидке виготовлення сонцезахисних систем – від 10 робочих днів;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування балконних маркіз. Здійснюємо професійну хімчистку, заміну тканин та комплектуючих.

Доставка балконних маркіз нашого виробництва відбувається по всій Україні: в Львів, Київ, Тернопіль та інші міста. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому завжди раді надати безкоштовно консультацію чи допомогти у виборі: просто зателефонуйте за номером, який вказано на сайті.

Зробіть свій балкон більш затишним та комфортним разом з підприємством «Маркіза Захід»!