fbpx
preloader
Scroll to top
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК
Двосторонні маркізи дл кафе Двосторонні маркізи Двосторонні маркізи для майданчика

Двосторонні маркізи

Де та для яких цілей використовують двосторонні маркізи

В спекотну літню погоду варто подбати про захист від сонця. Особливо, якщо мова йде про відкриту площу: літній майданчик, терасу, веранду. Вдале рішення, яке вбереже від шкідливої дії ультрафіолету – це двосторонні маркізи. Вони чудово підходять для:

  • Кафе, ресторанів, кав’ярень;
  • Відкритих майданчиків на присадибній ділянці;
  • Великих терас, які не мають даху.

Двосторонні маркізи не потребують кріплення до фасаду будинку. Саме тому, можуть встановлюватися на великих відкритих площах. Така сонцезахисна конструкція є ідеальною для закладів, які облаштовують літню зону для відвідувачів, а також для приватних помешкань з великим подвір’ям.

Дощ, вітер чи занадто яскраве сонце не зіпсують відпочинок під відкритим небом: двосторонні маркізи стануть надійним захистом від погодних явищ. Проста установка в поєднанні з функціональністю та довговічністю – основні переваги такої конструкції.

Особливості двосторонніх маркіз

Щодо конструкції, то двосторонні маркізи – це збірно-розбірна (модульна) конструкція, яка є основою для установки горизонтальних маркіз. Оскільки маркізи кріпляться до обох частин двосторонньої системи, то їх положення можна регулювати незалежно один від одного. Це дуже зручно.

Технічні характеристики маркізи
Ширина До 9 м
Довжина Необмежена (за рахунок стикування окремих модулів між собою до 7 м)
Призначення Захист від сонця і дощу
Комплектуючі Україна, Угорщина, Іспанія
Тканина Sattler (Австрія), Діксон (Франція)
Опції Електропривід з пультом, телескопічні стійки, нанесення друку на тканину.
Управління Електропривід (автоматичне) або механичне (ручне)
Засіб керування Сонячно-вітровий датчик
Можливість регулювання кута нахилу конструкції Ні
Термін виготовлення Від 10 робочих днів

ПВХ тканина

ПВХ ТКАНИНА

Маркізна тканина sattler

МАРКІЗНА ТКИНИНА

Волани

ВОЛАНИ

Автоматика smarthome

АВТОМАТИКА

Сонце-вітровий датчик

СОНЦЕВІТРОВА АВТОМАТИКА

Розмір двосторонніх маркіз може варіюватися в широкому діапазоні: вони виготовляються за параметрами, які надає клієнт. Управління системою відбувається вручну або автоматично. Другий спосіб – більш зручний, та потребує встановлення електропривода. Комплект автоматики дозволяє керувати маркізами за допомогою дистанційного пульта: просто натисніть відповідну кнопку. На виробництві електроприводів спеціалізується угорська компанія SmartHome.

Двосторонні маркізи популярні завдяки тому, що:

  • Легко монтуються та демонтуються;
  • Можуть транспортуватися з місця на місце;
  • Регулюються по розміру;
  • Можуть додатково комплектуватися телескопічними стійками, які гарантують стійкість системи в погану погоду.

На поверхню накриття двосторонніх маркіз можна нанести будь-який принт або логотип Вашого закладу. Таким чином, сонцезахисна система служитиме чудовою рекламою та привабить нових відвідувачів. Колір накриття теж можна обрати за власним бажанням. Нейтральний варіант або яскравий акцент – вирішувати лише Вам.

Купити двосторонні маркізи в Києві, Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську

Компанія «Маркіза Захід» – це сімейне підприємство, яке спеціалізується на виготовлення сонцезахисних систем. Понад 15 років ми створюємо якісні двосторонні маркізи, використовуючи матеріали від світових брендів. Комплектуючі замовляємо в Україні, Угорщині та Іспанії, тканини – в Австрії (Sattler) та Франції (Dickson). Гарантія на тканини складає 3-5 років за умови щорічної хімчистки. Електропривід для двосторонніх маркіз має гарантію 1 рік. Також ми здійснюємо післягарантійне обслуговування сонцезахисних систем: регулювання та настройку автоматики, хімчистку та заміну тканин. Такими послугами можуть скористатися клієнти з усієї України.

Ми виготовляємо двосторонні маркізи:

  • З ручним та автоматичним управлінням;
  • Однотонні або з друком на тканині;
  • З телескопічними стійками та без них.

Ширина систем – до 9 метрів, довжина є необмеженою завдяки стикуванню різних модулів. Термін виготовлення – 10-15 робочих днів. Оскільки ми виготовляємо двосторонні маркізи самостійно, Ви не переплачуєте за послуги посередників: найкраща ціна гарантована.

Сімейне підприємство «Маркіза Захід» – захист за будь-якої погоди!