fbpx
preloader
Scroll to top
ZAMÓWIĆ PŁATNOŚĆ
МаркізаЗахід

System na zamku (obramienia SATTLER)

Каркаси з навісом від виробника: переваги та особливості

Проводити час на свіжому повітрі – це завжди приємно. Тому випити чашечку кави з друзями або поласувати смачними стравами краще на зручному, добре облаштованому літньому майданчику. А щоб Вашим відвідувачам не зашкодила негода – встановіть каркас з накриттям, який вбереже від легкого дощу, вітру та занадто яскравого сонця.

Металеві каркаси з навісом доречно використовувати в різноманітних закладах: кафе, ресторанах, кав’ярнях, барах. Також дана конструкція не буде зайвою на присадибній ділянці: допоможе створити комфортний простір для Вас та Вашої родити.

Переваги каркасів з накриттям:

  • Міцність, здатність витримувати вітрові навантаження;
  • Довговічність;
  • Можливість транспортування, адже конструкція є збірно-розбірною;
  • Різноманіття розмірів: каркас може бути виготовлено за необхідними габаритами.

Завдяки використанню якісних комплектуючих та європейських тканин, такі конструкції виглядають дуже стильно, прикрашаючи собою присадибну ділянку чи літній майданчик Вашого ресторану.

Технічні характеристики металевих каркасів

Метелевий каркас – простий, надійний та функціональним. Система дуже легко встановлюється та не менш легко демонтується. За необхідністю, її можна збирати на зиму.

Конструкція каркасу складається з двох елементів:

  • Металевої основи потрібного розміру;
  • Тентової тканини ПВХ або маркізної тканини, яка кріпиться до цієї основи та служить накриттям.

Тканини для навісу виготовляють такі бренди, як: Sattler (Австрія), Dickson (Франція), Sioen (Бельгія). Комплектуючі випускаються в Україні та Польщі.

Зверніть увагу: оскільки каркаси з накриттям виготовляються індивідуально, розмір та колір конструкції може бути абсолютно будь-яким. На тентову тканину вдасться нанести логотип Вашого закладу.

Купити каркас з накриттям в Києві, Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську

Компанія «Маркіза Захід» – сімейне виробництво з 14-річним досвідом. Саме у нас Вы маєте можливість замовити металеві каркаси з накриттям без посередників. Гарантуємо оптимальну вартість та 100% якість конструкцій, адже співпрацюємо з провідними європейськими брендами.

Співпраця з «Маркіза Захід» – це:

  • Швидке виготовлення металевих конструкцій – 10-15 робочих днів;
  • Доставка та сервісне обслуговування по всій Україні;
  • Безкоштовні консультації від наших менеджерів.

Будемо раді допомогти Вам у створенні комфорту!